paso air bubble film machine supplier
air bubble film machine stretch film extrusion
Gibi PE köpük, kağıt veya alüminyum folyo ile laminat kabarcık iki, üç, beş katlı hava üretimi için bizim hava kabarcık film makinesi kullanılabilir film ile küçük ve orta ölçekli kabarcıklar balonu. elde edilebilir içinde 300cm eninde ve 20 cm rulo 100 metreye kadar uzun filmidir.
bubble wrap house building
three meter bubble film machine
aluminium coated PET bubble wrap
air bubble film protection


Polietilen köpük film makinesi/çift folyo/kabarcık makinesi bubble film laminasyon makinesi/Bubble film torba yapım makinesi


iki kat hava kabarcığı film makinesi üç katmandan hava kabarcık film makinesi / / / dört kat hava kabarcığı film makinesi / beş kat hava kabarcık film makinesi laminasyon makinesi bubble film yedi kat hava kompozit malzemeler: renkli veya baskılı PE film, EPE film, VMPET, alüminyum folyo, koruma filmi, yazdırılan kılavuz iletken film, siyah iletken film, kraftpaper, dokuma olmayan; UV stabilize, yanmaz, Anti statik film. 9 kat köpük PE film, kağıt, LDPE, HDPE filmleri, alüminyum folyo veya diğer malzemeler ile laminat. Rulo olarak sağlanan, çarşaf veya delikli levhalar rulo. 300cm bubble film / 200cm hava kabarcık film makinesi / 180cm bubble film makinesi / 150cm bubble wrap makine / 120cm genişlik hava kabarcık film / 100cm hava kabarcık makinesi film Hava kabarcığı kalıpları, 1/8 ", 1/5" 3/16 üç standart boyutlarda mevcuttur ", 5/16" ve 1/2 "(5mm, 6, 10, 20, 30, 35mm) tasarlanmış özel kalıplar da mevcuttur

Genişlik 48 ", 72", 96 "ve 124" bitmiş genişliği kabarcık makineleri mevcuttur. Bubble wrap nakliye sırasında bileşen yastıklama kullanılan çok sayıda küçük hava torbaları içeren esnek plastik bir örtü var. Standart ortalama kabarcık çapı 6.0 – 25,4 mm ve yükseklik yaklaşık 4 mm. Bubble wrap, suya dayanıklı, hafif, yeniden kullanılabilir olmayan tırmalamak. Ve sık kullanılan öğeler kırılgan ambalaj. 'Balon paketi' olarak da bilinir. Bubble film ürünleri farklı katmanlara yapmak için kullanılabilir.

a) 2layers: düz PE + PE köpük

b) 3layers: düz PE + kabarcık PE + düz PE; Al-folyo/kraft + düz PE + kabarcık PE

c) 4/5layers: al-folyo/kraft + (düz PE + PE + düz PE köpük) + al - folyo/kraft


Ambalaj: istediğin gibi poşet, biz de ambalaj çanta yazdırabilirsiniz Promosyon: Ürün yangın geciktirici işlevi ile veya olmadan yapılabilir. Her zaman ürün daha iyi yapmak için yaratıcı bir fikir almak mutlu ve çok yönlü vardır.

Folyo balon: Folyo balon lamine kullanım sadece ısı yalıtımı için dekoratif bir numarası vardır. Bir yüzünde sadece dekoratif filmleri folyo laminat etmektir ama yalıtımı için kullanılan folyo kez her iki yüzleri lamine.

E-mail: info@pasomachinery.com

Mob.whatsapp:0086-131-061-89890